Apartamenty Morski Sen

Miejsce relaksu i wypoczynku nad morzem
Skontaktuj się z nami

Spędź spokojny urlop nad morzem
w wygodnym apartamencie

Apartament Morski Sen

Apartament Morski Sen

Apartament znajduje się na gdańskim Przymorzu zaledwie 700 metrów od plaży, przy parku Regana, który jest wspaniałym miejscem do spacerów, zabaw dla dzieci czy uprawiania rożnych aktywności fizycznych. To właśnie tutaj znajduje się największy w Trójmieście plac zabaw dla dzieci.
Obiekt położony jest w sąsiedztwie kortów tenisowych, ścieżek rowerowych. To idealne miejsce na aktywny pobyt wakacyjny dla rodziny czy weekend we dwoje.
dowiedz się więcej

Apartament Morski Sen II

Apartament znajduje się w gdańskiej dzielnicy Brzeźno, zaledwie 300 metrów od plaży, w sąsiedztwie Domu Zdrojowego i Parku Brzeźnieńskiego. Obiekt idealny dla rodzin, położony w sąsiedztwie ścieżek rowerowych oraz licznych lokali gastronomicznych.
To idealne miejsce na aktywny pobyt wakacyjny dla rodziny lub weekend we dwoje. Apartament jest również przyjazny zwierzętom domowym.
dowiedz się więcej
Apartament Morski Sen 2

Wynajmij przytulne mieszkanie w Gdańsku i poczuj się jak w domu

Apartament Havlove

Apartament Havlove

Apartament znajduje się w gdańskiej dzielnicy Chełm, około 10 minut od Centrum miasta. Havlove przeznaczony jest na najem długoterminowy, minimum 30 dni. Obiekt jest idealny dla singli oraz par. Przyjazny również zwierzętom domowym.
Na terenie osiedla znajduje się sala fitness, boisko do koszykówki i sala zabaw dla dzieci.
Apartament jest doskonale skomunikowany (tramwaj, autobus), a także położony w sąsiedztwie ścieżek rowerowych oraz licznych sklepów.
dowiedz się więcej
Wynajmij jeden z naszych apartamentów i ciesz się wolnością oraz relaksem, odkrywając uroki Gdańska
Skontaktuj się z nami